Jak inwestować

NIERUCHOMOŚCI - w tym w szczególności gruntowe - od zawsze cieszyły się opinią stabilnej wartości i dobrej inwestycji.

Doradcy finansowi - z różnych względów - kuszą nas produktami strukturyzowanymi, funduszami czy akcjami. Według nas nic bardziej błędnego. Produkty te nacechowane są różnymi opłatami, nie wspominając o zawiłościach w obsłudze tych inwestycji. Mówiąc o inwestowaniu w nieruchomości najczęściej przychodzi nam na myśl inwestowanie w rynek mieszkaniowy. Nie powinniśmy jednaj tak tego zawężać, gdyż inwestowanie w nieruchomości gruntowe na całym świecie jest sprawdzonym systemem lokaty i zarabiania.

Po zakończonych już czasach hossy na rynku mieszkaniowym bardzo trudno zakładać, iż stan ten się powtórzy w najbliższym czasie. Natomiast założyć powinno się, iż stały wzrost wartości gruntów nie będzie poddany większym wahaniom w zarówno najbliżym okresie czasowym jak i  tym dłuższym wieloletnim.

Firma nasza zajmuje się zarówno wyszukiwaniem gruntów pod inwestycje mieszkaniowe jak i lokaty w ziemie. Doświadczenie zdobyte poprzez lata praktyki daje nam przewagę nad tymi co wiedzę ogólną przedkładają nad praktykę.

 

Sebastian KOWALSKI - Prezes Zarządu

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij

MENU